top of page

Kıyı Mahalleleri Muhtarları ile Toplantı

Erdek Belediyesi Meclis salonunda Erdek Belediye Başkanımız Sayın Burhan KARIŞIK'ın destekleri ile Proje Sahamızda faaliyet gösteren kıymetli Muhtarlarımız ile çok verimli bir toplantı gerçekleştirildi. En kısa zamanda Eylül ayının ikinci yarısından itibaren Mahallelerimizde Halk toplantılarını başlatacağız.

Toplantıda özellikle Körfezimizde İşletme ruhsatı aldığı dillendirilen 53 Midye Çiflikleri, hiçbir yasak dinlemeyen gırgırcılar ve yarattıkları sorunlar dile getirildi.

Muhtarlarımız ve Belediye Başkanımız Erdek Körfezinin İlhanlar Burnu ile Karabiga Burnu arasının kapanması konusunda her türlü desteği vereceklerini dile getirdiler. Bizde AGRİDA Tarım ve Turizm Derneği olarak başarılı olmak için çalışacağımızı dile getirdik.

Muhtarlarla Toplantı.jpg

Erdek Su Kooperatifi Ürünleri Yöneticileri ile Toplantı...

Erdek Su Ürünleri Kooperatifi Yöneticileri Sayın Ali DEMİRAY-Arif KARA ve Yerel İşletme sahipleri ile bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirildi.

​Toplantıya Yönetim Kurulu Üyesi Başkan Yardımcısı Işın ÇAVDAR'da eşlik etti.

​Toplantımızda özellikle gırgır teknelerinin yasaklara uymamaları,Kıyı balıkçılarının koruma kullanma dengesi konularında yeterli bilgiye sahip olmamaları, yerel halkın ilgisinin ise yeterli düzeyde olmadığı dile getirildi.

Su Ürünleri Yöneticileri ile Toplantı.jpg

Erdek İlçe Tarım ve Orman
Müdürlüğü

Erdek İlçe Tarım ve Orman  Müdürlüğü'nden Müdür Sayın Dilek IŞIKTAŞ  ve Su Ürünleri Müh. Halit Bey ile Proje bilgilendirme ve Proje sahasındaki sorunlar konusunda verimli bir görüşme gerçekleştirdik

Erdek Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü.jpg

Erdek Belediyesi,
Kırsal Hizmetler
Daire Başkanı ile Toplantı

Proje faaliyetlerimiz kapsamında Erdek Belediyesi,Kırsal Hizmetler Daire Başkanı  Sayın Kamil Çağlar ERGİN ile   Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Erdek Kırsal Kalkınma.jpg

Karabiga, Su Ürünleri Kooperatifi Yöneticileri ile Toplantı

Karabiga Su Ürünleri Kooperatifi Yöneticileri Sayın Yasin GÜLŞEN, H.Hüsnü KURTOĞLU, Kasım ÇETİN ve Dalış Uzmanımız Sayın Osman BENLİ ile birlikte dalış öncesi görüş alışverişinde bulunuldu. 

​Toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Fatma KUŞÇU ve Hürdoğan AYDOĞDU'da eşlik etti.

bottom of page